Gowork.pl

Potrzebna opiekunka dla pary seniorów

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Małżeństwo Eliza i Peter mieszkają w mieście Lohmar i potrzebują opiekunki.

Seniorka jest samodzielna, sama się porusza po domu, choruje na Alzheimera. Pan Peter korzysta z chodzika, cierpi na nadciśnienie oraz demencję.

Obowiązki:
Opiekunka będzie głównie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz robieniu zakupów, pomagała podopiecznym w ubieraniu, kapielach oraz zmianie pielucho – majtek.

Wymagania:
dobra znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i w podeszłym wieku
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
prawo jazdy
mile widziane referencje

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00