SELEKT KIW Sp. z o.o. Sp. K.

Praca biurowa / Obsługa klienta

  • Data publikacji:
  • 14-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrawa (Cieszyn)
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko: Obsługa klienta

Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.

Miejsce pracy: Ostrawa (Czechy) - możliwa częściowa praca z domu (home office)

Typ umowy: umowa o pracę (czeska) - w PL obowiązuje ubezpieczenie zdrowotne

ZADANIA:

  • obsługa infolinii: przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od klientów potrzebujących pomocy (nie jest to sprzedaż produktów!);
  • weryfikacja danych klientów, zakresu ubezpieczenia oraz przysługujących klientowi serwisów;
  • organizacja pomocy przy użyciu sieci usługodawców (np. holowanie samochodu, zapewnienie samochodu zastępczego, zapewnienie usług hydraulika, ślusarza, dekarza).

WYMAGANIA:

  • znajomość j. polskiego (poziom ojczysty);
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 dni weekendowe pracujące w miesiącu).

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie kwartalne;
  • szeroki pakiet benefitów (kupony lunchowe, roczne ubezpieczenie podróżne, zniżki na produkty, dopłata do dojazdów);
  • 25 dni urlopu;
  • pracę częściowo w systemie Home Office;
  • realne możliwości rozwoju i awansu;
  • przyjazny i wspierający zespół oraz opieka Buddyego;

Aplikuj: https://selekt.traffit.com/public/an/VFQ0PQ==

  • komfortowe warunki pracy (strefy relaksu, wyposażona kuchnia, nowoczesne i klimatyzowane biuro w samym centrum Ostrawy).