ROSEGA SP.ZO.O.
Firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy: CIEŚLI/BETONIARZY

PRACA DLA BETONIARZY/CIEŚLI - praca w Stuttgarcie i okolicach.

Szukasz stabilnego zatrudninienia?

Już dziś zgłoś się do Nas i dołącz do zespołu ROSEGA.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy do współpracy:

  • CIEŚLI
  • BETONIARZY

chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec

OBOWIĄZKI:

• prace ciesielsko-zbrojarskie
• znajomość rysunku technicznego
• szalunki (szalunki systemowe i tradycyjne)
• betonowanie
• fundamentowanie

NASZE WYMAGANIA:

• min. 3- letnie doświadczenie na danym stanowisku: cieśla/betoniarz
• prowadzenie własnej działalności gospodarczej - w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
• znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym
• własny samochód - będzie dodatkowym atutem
• czynne prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem
• gotowość do natychmiastowego wyjazdu

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie stawki 18 euro na rękę - uzależnione od doświadczenia zawodowego/ znajomości języka obcego
• stałą pracę na podstawie własnej działalności
• bezpłatne zakwaterowanie
• zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
• długoterminowe zlecenia
• pracę na terenie całych Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku

pod numerem telefonu +48/733 211 006