Regess
Regess Sp. z o.o. - polska firma budowlana podejmie współpracę z Ekipą Cieśli Szalunkowych

Praca dla Cieśli Szalunkowych [Belgia]

Podejmiemy współprace z odpowiedzialnymi cieślami szalunkowymi na własnej działalności gospodarczej, do prac przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Opis stanowiska:

• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)

• montaż stropów z płyt betonowych

• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków

• zdejmowanie deskowania

Wymagania:

• własna działalność gospodarcza, A1

• doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego

• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

Oferujemy:

•  konkurencyjne wynagrodzenie

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•  pomoc przy zakwaterowaniu

•  pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Administratorem danych osobowych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.