Praca dla elektryków przy szafach sterowniczych

Praca dla elektryków przy szafach sterowniczych. Wymagany niemiecki doświadczenie i samochód.

Zadania:

  • wykonywanie szaf sterowniczych
  • instalacje i przyłączanie

Oferujemy

  • stawka godzinowa  14 brutto + 6€ diety/h
  • darmowe zakwaterowanie
  • umowa na warunkach niemieckich
  • wsparcie rekruterów i koordynatorów
  • pomoc przy formalnościach
  • bez zeit konta

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Praca dla elektryków przy szafach sterowniczych, imię i nazwisko”

Praca Szwajcaria

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zobacz wszystkie oferty pracy dla elektryków

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń