RENTA
Praca dla kierowcy

Praca dla kierowcy ciężarówki Drezno

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od ponad 30 lat jest synonimem innowacyjnego i elastycznego zarządzania personelem.
W ponad 20 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocnikow.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Dla renomowanego klienta w Dreźnie szukamy pełnoetatowego, profesjonalnego kierowcy z powinowactwem handlowym (m/k) w handlu hurtowym zakładem od zaraz!

Zadania:
- Sprzedaż roślin do lokalnych sklepów z kwiatami z pasją i zabawą
- Odpowiedzialność za zapasy i sprzedaż, w tym kasowanie
- Przygotowanie i kontynuacja wycieczek sprzedażowych
- Obsługa klienta dla stałych i nowych klientów
- Zgodność z wymogami prawnymi

Oczekujemy:

- Rozwinieta wiedza o roślinach
- Osoby rozpoczynajace kariere zawodowa są mile widziane
- Bezpieczna jazda ciezarowkami (10 t)
- Elastyczność, niezawodność i zaangażowanie
- Klasa prawa jazdy CE obowiązkowo
- Znajomosc obsługi komputera PC
- Znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:

- Niemiecka umowe o pracę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne i zorientowane na wyniki wynagrodzenie (zgodnie z obowiązującym układem zbiorowym BZA)
- Premie świąteczne i urlopowe
- Do 30 dni urlopu w roku
- Premia zdrowotna
- Wsparcie pracownikow
- Interesujące zlecenia dla znanych firm

Jezeli zainteresowala Cie nasza oferta pracy, skontaktuj sie z nami!

• RENTA Personaldienstleistungen GmbH
• Niederlassung Dresden
• Wallstraße 13
• 01067 Dresden
E-Mail:   dresden@jobprofile.de