PRIMOMEDICUS
Nowoczesny Gabinet Medycyny Estetycznej w Klinice Primomedicus poszukuje kandydata/tki na stanowisko Kosmetologa.

PRACA DLA KOSMETOLOGA

  • Data publikacji:
  • 07-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • KATOWICE

Nowoczesny Gabinet Medycyny Estetycznej w Klinice Primomedicus
poszukuje kandydata/tki
na stanowisko Kosmetologa.

Opis stanowiska:

• przeprowadzenie
zabiegów z zakresu depilacji,

zabiegów odmładzających skórę twarzy i ciała, zamykanie naczyń,;

• przeprowadzanie
zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała;

• mile widziana umiejętność zagęszczania rzęs,

Wymagania:

• minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (lub roczne w dużym salonie bądź klinice),
• wykształcenie
kierunkowe,
• wysoka kultura
osobista, komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientkami; sumienność i zaangażowanie,
• dyspozycyjność oraz
gotowość do pracy w weekendy.

Oferujemy:

• pracę w
ekskluzywnej i nowoczesnej klinice medycyny estetycznej i stomatologii,

• przyjazną
atmosferę pracy w młodym zespole,

• atrakcyjne warunki
współpracy i dobrą kawę