PF-Gruppen
Praca dla kucharza - Dania

  • Data publikacji:
  • 26.7.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Glamsbjerg
  • Wynagrodzenie:
  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN 7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne
  • Branża:
  • Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Informacje

  • Pracownik restauracji - kucharz
  • Numer oferty G-200
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz
  • Zakończenie prac: praca na stałe z możliwością urlopu
  • Ilość wakatów: 6
  • Lokalizacja: wyspa Zelandia, miejscowości Slagelse, Roskilde, Ringsted, Holbæk

Oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kucharz
  • Doświadczenie w pracy w restauracji za granicą

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków w restauracji: kanapki, sałatki, desery, burgery i wiele innych
  • obsługa urządzeń kuchennych,
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów,
  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN

7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie

 Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17:

Klaudia W +48 696-884-799

Klaudia F +48 664-764-763

Edyta +48 660 575 888

 Grupa na facebooku

 Link do strony na facebooku

 Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUPPEN

 Link do strony internetowej

Link do oferty :

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń