Poszukujemy uzdolnionych i sumiennych pracowników!

Praca dla mechanika lotniczego! Od zaraz! Hamburg, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 11-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hamburg. Niemcy
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Mechanik lotniczy (m/k/d)

Miejsce pracy: Hamburg

Twoje zadania:

• Łączenie elementów samolotu z podzespołami za pomocą pasowanych i uniwersalnych nitów

• Pozycjonowanie i nitowanie elementów CFRP w skorupach i sekcjach zgodnie z koncepcjami montażu A350 i obowiązującymi wskaźnikami AIPI

• Samodzielne wykonywanie prac zgodnie z planami pracy, rysunkami i instrukcjami produkcyjnymi oraz odpowiednie przygotowanie komponentów i obrabiarek

• Cały samolot pracuje w segmentach PAG

• Chęć podróżowania między lokalizacjami Hamburg, Tuluza, Saint Nazaire

• Praca na mijscu (Hamburg)

• Minimalny czas trwania zatrudnienia: 24 miesiące

Kwalifikacja:

• Ukończone szkolenie jako konstruktor samolotów lub mechanik lotniczy lub wykwalifikowany pracownik w zawodzie obróbki tworzyw sztucznych/metalu lub porównywalna wiedza zdobyta gdzie indziej oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe

• Doświadczenie w produkcji i nitowaniu elementów lotniczych (metalowych i CFRP)

• Doświadczenie w obsłudze i korzystaniu z dokumentacji budowlanej 2D/3D

• Praca świadoma jakości i niezależna

• Elastyczność i zaangażowanie

• Wyróżniająca się umiejętność pracy w zespole i chęć do pracy w grupach/zespołach

Oferujemy:

• Stały stosunek pracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Roczne wypłaty specjalne, takie jak premie urlopowe i świąteczne

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJE ZAINTERESOWANIE?

W takim razie zdecydowanie powinniśmy się poznać!

Prześlij nam swoją aplikację - w tym CV i certyfikaty - najlepiej e-mailem na adres dresden@kmsgroup.de lub ppokorska@kmsgroup.de

Telefon 0351 485251-23 - Mówimy po polsku!

Telefon komórkowy 0151-23537398

dresden@kmsgroup.de