PF-Gruppen

PRACA DLA OGRODNIKA - DANIA

  • Data publikacji:
  • 11-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Ogrodnik
  • Start pracy: 13 lipiec
  • Koniec pracy: około 30 sierpnia
  • Ilość wakatów: 1

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 6700 PLN

5800 PLN podstawa + 900 PLN pieniądze wakacyjne

  • Zapewniamy odzież roboczą: kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w ogrodnictwie (umiejętność cięcia żywopłotu)
  • Dyspozycyjność w podanym terminie,
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

Zakres obowiązków

  • Formowanie drzewek,
  • Koszenie traw,
  • Przycinanie żywopłotów
  • Inne prace ogrodnicze.

Dodatkowe informacje

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (5700 złotych),
  • ilość godzin tygodniowo 48
  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1700 złotych)

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego

Link do oferty:

Grupa na facebooku

Link do strony na facebooku