Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Praca dla opiekunów. Sprawdzone oferty Niemcy!!!

  • Data publikacji:
  • 20-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Cochem

Miejscowość: 56812 Cochem

Podopieczna, 85lat, 70kg, 165cm

Dolegliwości:

- podopieczna ma duże problemy z poruszaniem się

- pacjentka jest diabetykiem

- korzysta z wózka inwalidzkiego, rolatora, krzesła toaletowego i specjalistycznego łóżka

- potrzebna jest pomoc przy utrzymaniu higieny ciała

- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

- samodzielnie je i pije

- niezbędna jest pomoc przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka

- osoba świadoma

- pacjentka nie korzysta samodzielnie z toalety

- podopieczna przesypia całą noc

Pani mieszka z mężem w domu, w małym mieście. Mąż pacjentki nie wymaga opieki, mówi też w języku polski, pomaga przy gotowaniu i w opiece nad żoną. Podopieczna chętnie przegląda internet, ogląda telewizję i lubi literaturę. Do kontaktu jest mąż.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- internet

- telewizor

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.