Niemcy operator tokarki frezer cnc

  • Data publikacji:
  • 10-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Nimcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2220
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Niemcy operator tokarki frezer cnc. Operator tokarki CNC, frezer CNC, szlifierz CNC. Jesteś operatorem maszyn, aplikuj do Nas. Mamy ciekawą ofertę zatrudnienia w Niemczech. Nasz klient produkuje precyzyjne części dla przemysłu motoryzacyjnego.

Wymagania od kandydata/tki:
  • wymagany język niemiecki od A2
  • Mobilność
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • doświadczenie ze sterownikami Siemens będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 2200 € netto przy 37,5h/tydzień
  • dodatek nocny
  • darmowe zakwaterowanie
  • wyrównanie inflacji jest teraz wypłacane na stałe od pierwszego dnia
  • system 3 zmianowy 06-14, 14-22, 22-06

Twoje zadania:

  • Obsługa sterowanych numerycznie tokarek, frezarek i szlifierek ze sterowaniem Siemens (840D Solution Line)
  • Mocowanie części
  • Wyznaczanie punktu
  • Wprowadzanie poprawek do sterowania
  • niezależna wymiana narzędzi
  • kontrola jakości
  • pomiary zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Niemcy operator tokarki frezer cnc, imię i nazwisko”

Zobacz wszystkie oferty pracy w Holandii

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Praca w Holandii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy w Niemczech

Data dodania oferty – 2024-02-09

Kraj – Niemcy, miejscowość Altenburg (Turyngia)

Wynagrodzenie – od 2200 euro netto

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń