PRACA DLA PAR/PANÓW/PAŃ

  • Data publikacji:
  • 17-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Roosendaal
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Witam, posiadam ofertę pracy na stanowisko ORDER PICKER na magazynie z odzieżą

Miejscowość: Roosendaal

Obowiązki:

- kompletacja zamówień za pomocom skanera ręcznego

- załadunek i rozładunek towarów

- sortowanie oraz pakowanie

- obsługa EPT

Oferujemy:

- 13,27 e/h + dodatki za nadgodziny i weekendy / 14,24 e/h Reatchtruck driver

- ubezpieczenie 35,49 e/tydzien

- zakwaterowanie w domkach jednoorodzinych, pokoje jedno lub 2 osobowe 140 e/tydzień

-Dodatek transportowy w przypadku własnego transporu

-stałą opiekę polskich koordynatorów

Oczekujemy:

- znajomości język angielskiego na poziomie min B1

- doświadczenie w logistyce, mile widziane na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność

- gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym

-mile widziany certyfikat RT

-mile widziane prawo jazdy kat B

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania cv sandra@humanbe.pl bądź kontaktu telefonicznego 794 729 690

Pozdrawiam, Sandra Siniawska HumanBe

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń