Praca dla ślusarza Niemcy. Od 3000€. Darmowe kwatery. Od zaraz

  • Data publikacji:
  • 27-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 3000€
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Praca dla ślusarza Niemcy. Oferta w Regensburgu bez auta ze znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • stawki od 13€ brutto plus 5€ netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • zakwaterowanie darmowe opłacone przez pracodawcę
  • brak zeitkonta
  • opiekę polskojęzyczną
  • możliwość pracy w nadgodzinach (około 9-10 godzin pracy dziennie)
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs
  • możliwość co tygodniowych zaliczek
  • pracę na jedną zmianę

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość rysunku technicznego

Opis stanowiska:

  • montaż konstrukcji stalowych
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • obsługa elektronarzędzi

Zobacz wszystkie oferty pracy dla ślusarzy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:
rekrutacja@injobs.pl w tytule: „Praca dla ślusarza Niemcy, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

Praca w Austrii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Praca Szwajcaria

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń