APP

Praca dla spawacza TIG zagranica stały kontrakt

  • Data publikacji:
  • 21-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Scenarzysta

Agencja pośrednictwa pracy "APP" nr KRAZ 26094

O PRACY:

LOKALIZACJA: region Kopenhagi, Zelandia,  Dania

WYNAGRODZENIE:  200 DKK brutto/h + dodatkowo płatne nadgodziny

SYSTEM PRACY: 37 h tygodniowo, możliwość nadgodzin (nadgodziny dodatkowo płatne, zgodnie z układem zbiorowym)

START:  do uzgodnienia, jak najszybciej

KONTRAKT: stały

ZADANIA: Spawanie TIG 141, modernizacja sieci grzewczej

WYMAGANIA:

- certyfikat spawalniczy TIG 141
- doświadczenie w spawaniu TIG + lutowaniu rur miedzianych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B

ZAKWATEROWANIE:

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu. Zakwaterowanie płatne przez pracownika.

APLIKACJA:

CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres anna.app.dk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „Spawacz TIG”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 06 70 70