RENTA
Praca Niemcy

Praca dla Wytapiacza w Niemczech

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od 30 lat jest synonimem innowacyjnego i elastycznego zarządzania personelem. Naszym zadaniem jest towarzyszenie wykwalifikowanym i zmotywowanym osobom w poszukiwaniu pracy.

W ponad 30 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocnikow.

Obecnie poszukujemy pomocników (m/k) w imieniu naszego klienta w zakresie wykańczania i szlifowania części odlewanych w ramach pracy tymczasowej.

Praca znajduje się w miejscowosci 01990 Ortrand

Zadania:

- Formowanie wykrojów metalowych
- Transport materiałów
- Przeprowadzanie prostych kontrol jakości
- Monitorowanie przebiegow
- Szlifowanie odlewow

Oczekujemy:

- Sumienność
- Odpowiedzialnosc
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Korzystne jest prawo jazdy i własny pojazd
- Znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:

- Ponadstandardowe wynagrodzenie
- Premia wakacyjna i świąteczna
- Niezawodne wsparcie lokalnego oddziału
- Do 30 dni urlopu rocznie
- Opcje rozwoju i przejecia przez firme

Jezeli jestes zainteresowany nasza oferta pracy wyslij swoje CV w firmie PDF na
E-mail: dresden@jobprofile.de