Regess
Polska firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonym Zbrojarzem, praca w fabryce prefabrykatów betonowych

Praca dla Zbrojarzy #od zaraz [Belgia]

Polska firma budowlana z siedzibą w Jeleniej Górze podejmie współpracę z doświadczonym Zbrojarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
• zbrojenie elementów prefabrykowanych,
• spawanie zbrojeń,

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku Zbrojarz,
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
• umiejętność spawania metodą MIG/MAG,
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań
• mobilność, dyspozycyjność do pracy,
• prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:
• atrakcyjne stawki godzinowe,
• możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu,
• gwarancje godzin,
• długotrwałą współprace,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres anna.marcinkiewicz@regess.eu
Kontakt tel.; +48 510 926 184 [od pon. do pt. 8;00-16;30]

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.