Praca dodatkowa - Twórczyni contentu internetowego

  • Data publikacji:
  • 02-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław, Zielona Góra
  • Wynagrodzenie:
  • 5000 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Hostessa

Podstawowe informacje dotyczące oferty pracy

Stanowisko: twóczyni contentu internetowego
Wymiar etatu: niepełny
Godziny pracy: elastyczne
Nadgodziny: nie
Miejsce wykonywania pracy: homeoffice ; praca zdalna
Wynagrodzenie zasadnicze: 5000 zł brutto
Wynagrodzenie dodatkowe: nie

Zakres obowiązków

- nagrywanie i edytowanie filmów
- tworzenie treści fashion (ubrania, bielizna, dodatki)
- prezentowanie na sobie odzieży i dodatków

Nasze wymagania

- umiejętność stworzenia filmu od podstaw
- duża swoboda przed obiektywem
- bardzo miła aparycja
- umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy

- umowę o dzieło ; z czasem umowę zlecenie
- bardzo dobrą atmosferę
- możliwość awansu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń