Lakiernik samochodowy Niemcy różne lokalizacje

  • Data publikacji:
  • 13-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Frankfurt
  • Wynagrodzenie:
  • 2150
  • Stanowisko:
  • Lakiernik Samochodowy

Lakiernik samochodowy Niemcy różne lokalizacje. Praca w Guckheim, Rosbach (przy Frankfurcie nad Menem), Hannover, Ostheim vor der Rhön (Bayern). Pracuj u naszego partnera a otrzymasz 1.000 € PREMII po 6 miesiącach pracy, jeżeli w ciągu trwania umowy Twoja frekwencja wyniesie 100% w pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania
  • (np. szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie)
  • lakierownie w kabinie lakierniczej

WYMAGANIA:

  • doświadczenie – minimum 3 lata pracy w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie
  • dodatkowym atutem
  • własne auto na wyjazd

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 15,92 € brutto / h +40 € netto diety dziennej (tj.
    przy 168 h pracy 2.850 € netto)
  • kwatera opłacana przez pracownika w wysokości 700 euro
  • możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed
  • podjęciem pracy
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzyczne
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)
  • dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: profil@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Lakiernik samochodowy Niemcy różne lokalizacje, imię i nazwisko”

Przeglądaj oferty pracy w Holandii

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 151 672

Praca Niemcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-03-07

Kraj – Niemcy, Frankfurt, Hanower

Wynagrodzenie – od 2150 euro netto

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń