Praca Holandia - Pracownik produkcji, sortowanie

  • Data publikacji:
  • 20-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • od 13,69 € brutto/h + dodatki
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca w firmie, która jest światowym liderem wykorzystującym specjalne urządzenia do domowej produkcji wody gazowanej, butelek, syfonów i "ekspresów".

OPIS STANOWISKA

Praca 40h tygodniowo w systemie trzyzmianowym.

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za:

  • sortowanie elementów z podziałem i ich układem w poszczególnych częściach - każdy element do wszystkich składników

  • odrzucanie elementów wadliwych

  • składanie części

  • zamykanie i oklejanie części

WYMAGANIA

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • mile widziane prawo jazdy

  • dobra kondycja fizyczna

  • umiejętności organizacyjne

  • dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

WYNAGRODZENIE

  • wynagrodzenie 13,69 € brutto/h + dodatek wakacyjny + dodatki zmianowe

  • wypłaty tygodniowe

  • 25% dodatek zmianowy od godziny 18:00

  • między 00:00 a 06:00 150% wynagrodzenia

OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych domkach oraz hotelach

  • wypłatę co tydzień

  • ubezpieczenie

  • pomoc w wyrobieniu dokumentów niezbędnych do pracy

  • transport do pracy

Interesują Cię inne oferty pracy w Holandii? Wypełnij krótki formularz, a z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego.