Praca na Produkcji KATOWICE

  • Data publikacji:
  • 13-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Wynagrodzenie:
  • 4400/brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

PRACA NA PRODUKCJI DLA OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM I BEZ - możemy Cię wszystkiego nauczyć!

Miejsce pracy: Katowice (Ligota-Panewniki)

Oferujemy:
- Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- Wynagrodzenie podstawowe od 4400 złotych brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
- Umowę o pracę tymczasową
- Możliwość rozwoju
- Pracę w zespole na różnych stanowiskach produkcyjnych.

Obowiązki:
- Obsługa maszyn i procesów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
- Sprawdzanie, kontrolowanie i rozliczanie parametrów maszyn
- Utrzymywanie miejsca pracy w czystości (sprzątanie przed zakończeniem zmiany).

Wymagania:
- Chęć do pracy i gotowość na pracę zmianową
- Mile widziane doświadczenie na produkcji w branży automotive

Jesteśmy agencją pracy Office People Poland o numerze 30275.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń