Praca na stanowisku sekretarki

  • Data publikacji:
  • 02-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław, Zielona Góra
  • Wynagrodzenie:
  • 6000 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Sekretarka / Sekretarz

Podstawowe informacje dotyczące oferty pracy

Stanowisko: sekretarka
Wymiar etatu: pełen
Godziny pracy: 8-16
Nadgodziny: nie
Miejsce wykonywania pracy: biuro ; praca stacjonarna
Wynagrodzenie zasadnicze: 6000 zł brutto
Wynagrodzenie dodatkowe: tak

Zakres obowiązków

- odbieranie telefonów
- wysyłanie korespondencji firmowej
- wysyłanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich
- prowadzenie kalendarza spotkań
- organizowanie zakupów artykułów biurowych
- przygotowywanie sprawozdań z przebiegu spotkań
- redagowanie pism
- rezerowawanie biletów i hoteli
- pomoc w organizowaniu wyjazdów firmowych

Nasze wymagania

- minimum średnie wykształcenie
- minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka polskiego
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- ponadprzeciętna kultura osobista
- wysoka komunikatywność
- umiejętność pracy pod dużą presją czasu
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- duża elastyczność
- miła aparycja i nienaganna prezencja

Zapewniamy

- umowę o pracę
- pakiet szkoleń
- bardzo dobrą atmosferę
- półroczne premie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń