LPS

Praca na terenie Niemiec - Dortmund

  • Data publikacji:
  • 24-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy - Dortmund
  • Stanowisko:
  • Magazynier

KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH W DORTMUNDZIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zbieranie artykułów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu;

- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;

- inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;

- znajomość podstaw języka niemieckiego niezbędnych do pracy z systemem głosowym lub chęć do ich nauki;

- gotowość do wyjazdu do Niemiec.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki ok. 1800 € brutto miesięcznie (11,30 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;

- premia 100 € brutto miesięcznie za 100% frekwencji;

- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;

- firmowe zakwaterowanie;

- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;

- bezpłatny transport do pracy;

- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;

- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;

- opiekę polskiego koordynatora.