LPS

Praca na terenie Niemiec - Hamm

  • Data publikacji:
  • 24-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy - Hamm
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner art. spożywczych

Miejsce pracy: Hamm k. Dortmundu

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- komisjonowanie artykułów spożywczych przy pomocy wózka elektrycznego i systemu głosowego pick-by-voice;
- układanie towarów na paletach;
- inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

- chęć do pracy;
- gotowość do wyjazdu do Niemiec;
- mile widziane prawo jazdy kat. B. i uprawnienia na wózki elektryczne.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki podstawowe ok. 1840 € brutto miesięcznie (11,50 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty) w systemie zmianowym;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach zatrudnienia;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.