Witam, Poszukuję pilnie dwóch elektryków z językiem niemieckim do pracy w Niemczech w Bergheim. Praca od poniedziałku. Praca na obiekcie przemysłowym. Długoterminowe zlecenie. Działalność gospodarcza i SEPA obowiązkowe. Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie i uczciwą stawkę godzinową.

PRACA NIEMCY! Poszukuję elektryków z językiem niemieckim od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 23-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Bergheim
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Witam,

Poszukuję pilnie dwóch elektryków z językiem niemieckim do pracy w Niemczech w Bergheim. Praca od poniedziałku. Praca na obiekcie przemysłowym. Długoterminowe zlecenie. Działalność gospodarcza i SEPA obowiązkowe. Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie i uczciwą stawkę godzinową.

Wymagania:

Gotowość wyjazdu do pracy do Bergheim w Niemczech

Znajomość języka niemieckiego,

Certyfikat SEPA

Własna działalność gospodarcza

Warunki pracy:

Obowiązki:

montaż elementów instalacji elektrycznych, rozwiązywanie problemów technicznych, podłączanie czujników, rozciąganie kabli zgodnie z dokumentacją: budowa i montaż szaf sterowniczych, obowiązkowo prowadzenie karty pracy z podpisem kierownika pod godzinami przepracowanej pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń