Praca Niemcy- wymagany język niemiecki! OPERATOR!

  • Data publikacji:
  • 15-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Operator maszyn oraz urządzeń od zaraz!

WYMAGANA dobra znajomość języka niemieckiego!

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne np.(piekarz, rzeźnik, cukiernik)
  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • dobra znajomość j. niemieckiego (w piśmie i mowie)
  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę po okresie próbnym
  • opiekę polskich koordynatorów
  • premie urlopowe oraz świąteczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • produkcja wypieków według receptur na maszynach
  • nadzór i obsługa linii piekarniczych
  • monitoring obiektów produkcyjnych
  • wykonywanie prac porządkowych na obiektach produkcyjnych
  • dokumentacja danych produkcyjnych (wypełniania własnoręcznie)

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem „operator maszyn”- oddzwonimy do Ciebie!

Kamila tel. 48.570 901 414

Dominika tel. 48.570 901 033

Izabela + 48 570 901 449

Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEJ NASZEGO BIURA!