Exact Systems
Praca od ZARAZ na produkcji - bez doświadczenia! APLIKUJ

  • Data publikacji:
  • 29-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Biskupice Podgórne
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

KONTROLER/KA JAKOŚCI – WSPARCIE PRODUKCJI

Miejsce: Biskupice Podgórne

Oferta:

Atrakcyjne stawki godzinowe oraz motywacyjny system premiowy,
Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i stawek w aplikacji Exact People,
Umowę zlecenie ( pełny ZUS) z możliwością przejścia na umowę o pracę pod zakład klienta,
Dla najlepszych możliwość rozwoju,
Ubezpieczenie NNW,
Przejrzysta ścieżkę kariery,
Szkolenie wdrażające – nie wymagamy doświadczenia
Wsparcie Koordynatora,
Praca w systemie 3 zmianowym,
Zadania:

Sortowanie części oraz odseparowanie wadliwych detali,
Kontrola części i komponentów samochodowych,
Raportowanie wyników wykonanych selekcji,
Wsparcie produkcji,
Jeśli:

Nie boisz się nowych wyzwań,
Jesteś dokładny,
Posiadasz zdolności manualne i dobry wzrok

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce i wzbogać swoje CV o nowe doświadczenia!

ZADZWOŃ POD NUMER 888 101 424 BĄDŹ WYŚLIJ SMS o treści " BISKUPICE" - oddzwonimy z ofertą!