IT SHOT sp. z o.o.
W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na fachowców w krajach Unii Europejskiej, firma IT SHOT poszukuje kandydatów na stanowiska w Niemczech

Praca Opiekuna Osoby Starszej w NIemczech

  • Data publikacji:
  • 24-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 9000-12000 złotych/mies.
  • Stanowisko:
  • Opiekunka Osób Starszych

Dla personelu medycznego

Jakie benefity dostają pracownicy podczas pracy w Niemczech:

• Gwarantowane zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 • Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne.

 • Możliwość dalszego rozwoju kariery w Niemczech.

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji.

 • Wynagrodzenia na podstawie niemieckiej taryfy. (Wypłacanie dodatkowych godzin za pracę w nocne zmiany, weekendy i święta).

 • Początkowe wynagrodzenie od 2000 Euro miesięcznie.

 • Możliwość przeprowadzki do NIemiec z rodziną lub dzieckiem.

 • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania.

 • Rodzinna atmosfera w pracy.

 • Otrzymanie wizy roboczej, która pozwala na życie i swobodne poruszanie się strefą Schengen.

Podstawowe wymagania:

• wiek od 20 do 50 lat.

•Wykształcenie w kierunku: pielęgniarki, asystenta opieki nad osobą starszą

 • Znajomy języka niemieckiego na poziomie A2B1.

 • Preferowane jest doświadczenie w pracy.

Główne obowiązki:

• Wykonywanie obowiązków pielęgniarskich.

 • Pomoc w zakresie higieny i odżywiania się pacjenta.

 • Praca z dokumentacją.

 • Asysta pacjentów w codziennych sytuacjach.

 • Samodzielność i rzetelność wykonywania pracy.

 • Motywacja w pracy, chęć podniesienia kwalifikacji.

 • Gotowość do pracy w weekendy i święta (sytuacyjnie)

 • Otwartość i uczciwość w komunikacji z pacjentami i innymi członkami personelu

 • Odpowiedzialność i przygotowanie do pracy w zespole.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na pocztę: betarxd@gmail.com

Po ocenie CV z każdym kandydatem skontaktuje się manager, który określi dalsze kroki w kierunku współpracy.