Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Praca przy parkowaniu samochodów

  • Data publikacji:
  • 12-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 3200 brutto euro
  • Stanowisko:
  • Kierowca

Obowiązki:

Parkowanie samochodów

Mocowanie samochodów do statku

Zabezpieczanie samochodów

inne proste prace zlecone

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy kat. B (minimum rok)

Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych

Mile widziane pary (warunek- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie- 14,65- 15,15 e/ h, możliwość pracy w weekendy

brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

koszt mieszkania tylko 325 euro od osoby (resztę pokrywa firma)

możliwość tygodniowego pobierania zaliczek

wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

ubezpieczenie

ZAPRASZAM DO KONTAKTU +48690490895

Cv na adres: k.klima@zeitmann-personal.de

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń