Interkadra
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Praca sezonowa w Niemczech

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację do Niemiec na stanowiska:

  • lakiernik samochodowy
  • mechatronik
  • dojarz

Oferujemy:

  • praca 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
  • stawkę godzinową 11-15 Euro brutto/h
  • dodatek transportowy 141 euro brutto/ 3 miesiące
  • gwarantujemy darmowe zakwaterowanie
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach;

Zadania:

  • adekwatne do stanowiska

Oczekujemy:
Lakiernik samochodowy:

  • doświadczenie w pracy jako lakiernik samochodowy
  • sprawność manualna i zrozumienie techniczne
  • wykształcenie kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • prawo jazdy i samochód w celu dotarcia do miejsca pracy

Mechatronik:

  • doświadczenie w pracy jako mechatronik, mechanik przemysłowy, technik elektronik, operator CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód obowiązkowe w celu dotarcia do miejsca pracy

Dojarz:

  • doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym oraz przy dojeniu krów
  • umiejętności obsługi maszyn rolniczych
  • prawo jazdy kat. T i B
  • wykształcenie zawodowe rolne (mile widziane kierunkowe)
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Aplikuj https://interkadra.traffit.com/public/form/a/1888

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.