Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy spawaniu prętów zbrojeniowych

Praca spawanie prętów zbrojeniowych Holandia OD ZARAZ

  • Data publikacji:
  • 09-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Fryzja
  • Wynagrodzenie:
  • 8800 netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy spawaniu prętów zbrojeniowych

Opis stanowiska:
Praca polega na spawaniu prętów zbrojeniowych

Oczekujemy:
- Dobra kondycja fizyczna;
- Komunikatywna znajomość angielskiego lub holenderskiego;
- Prawo jazdy;
- Odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- Pracę na długi okres na podstawie holenderskiej umowy;
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe);
- Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
- Możliwość pracy w nadgodzinach;
- Wynagrodzenie €12 netto / h.

Praca z nami to:
- Legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz!
- Umowa podpisywana przed wyjazdem!
- Zorganizowany transport z Polski do Holandii, wraz z przyjęciem na - miejscu przez naszych opiekunów.
- Szybki start pracy z regularnymi wypłatami.
- Dużo godzin pracy!

Aplikacje z dołączoną klauzulą rodo proszę wysyłać przez portal