Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Hydraulika

Praca szuka hydraulika do Niemiec

  • Data publikacji:
  • 30-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niederzissen Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 9450
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Hydraulik – Niemcy

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec miejscowość Niederzissen. poszukujemy wykwalifikowanych doświadczonych kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK

OBOWIĄZKI:

  • Montaż urządzeń sanitarnych

  • Montaż instalacji wodnych i cieplnych

  • Utrzymanie, konserwacja i naprawa systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

WYMAGANIA:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

  • Doświadczenie na projektach mieszkaniowych

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Prawo jazdy i samochód WARUNEK KONIECZNY

  • Przyjmujemy również Teamy dwuosobowe gdzie jedna osoba może mieć słabszą znajomość języka i Team może dysponować jednym samochodem.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o Niemiecką umowę o pracę

  • Pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności

  • Po przepracowanych 160h do ręki 2100€ netto możliwość nad godzin.

  • Mieszkanie opłacane przez Pracodawcę

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia