Na potrzeby naszego Klienta, świadczącego usługi dla przemysłu szklarskiego w regionie Antwerpii, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca ciężarówki z prawem jazdy kategorii C+E.

Praca w Belgii - Kierowca kat. C+E - 14,50 - 15€ brutto/godz. - na początek

  • Data publikacji:
  • 25-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Wynagrodzenie:
  • 10 670 - 12 000 PLN brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja Pracy Progress Group z siedzibą w Antwerpii specjalizuje się w dostarczaniu personelu wysokiej jakości do krajów zachodniej i północnej Europy w sektorach: przemysłowym, budowlanym i logistycznym. Naszym wyróżnikiem jest rzetelność i fachowość. W Progress Group zatrudniamy doświadczoną międzynarodową kadrę i oferujemy skuteczne narzędzia dla naszych klientów. Nasza agencja posiada certyfikat VCU.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników, obejmujące formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Szukasz nowej, dobrze płatnej pracy?
Chciałbyś zarabiać w Euro?

Zakres obowiązków:

• Transport stelaży ze szkłem do magazynów i na place budowy,
• Załadunek i rozładunek tafli szkła (za pomocą dźwigu).

Nasze Wymagania:

• Prawo jazdy kategorii C+E,
• Punktualność,
• Pozytywne nastawienie wobec klientów i do pracy w zespole,
• Samodzielność oraz bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy,
• Mile widziane doświadczenie,
• Ukierunkowanie uwagi na bezpieczeństwo,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Aktualne CV.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 14,50 - 15€ brutto/godz. - na początek
• Nadgodziny dodatkowo płatne (150% stawki)
• 8-godzinny dzień pracy
• Wewnętrzne szkolenie obsługi dźwigu
• Dodatkowe czeki żywnościowe
• Premie i bonusy
• Zagraniczną umowę o pracę na pełen etat
• Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
• Zakwaterowanie
• Pomoc administracyjną

Zainteresowani są proszeni o kontakt przez portal job desk.pl , mailowo: cv@progressgroup.be bądź telefonicznie: +48 515 079 307 (w godzinach: 12 -20, od poniedziałku do piątku).