APP
Praca utrzymanie ruchu

Praca w fabryce utrzymanie ruchu zagranica praca w Danii

  • Data publikacji:
  • 24-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

UTRZYMANIE RUCHU W FABRYCE W DANII

  Agencja pośrednictwa pracy "APP" nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: Lemvig (Jutlandia Środkowa)

Wynagrodzenie:  180 DKK brutto / h

Start: lipiec 2022

Kontrakt: stały

Czas pracy: 37 godz. tygodniowo

Ilość miejsc: 2

Zadania: utrzymanie ruchu w przetwórni rybnej, instalacja nowych maszyn

WYMAGANIA

- doświadczenie w utrzymaniu ruchu w fabryce
- wykształcenie elektryczne/mechaniczne lub podobne
- mile widziane doświadczenie w PLC (Programmable Logic Controller)
- mile widziane podstawy programowania maszyn
- język angielski na komunikatywnym poziomie
- niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJE

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „Utrzymanie ruchu w Danii”
Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070