Klaver

Praca w Holandii- Haga - pakowanie owoców i warzyw

  • Data publikacji:
  • 15-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Haga
  • Stanowisko:
  • Pakowacz
Praca w Holandii- pakowanie owoców i warzyw

W dniu przyjazdu wymagana kaucja za pokój 80€!

Pracodawca nie wymaga doświadczenia!

Wszystkiego nauczysz się na miejscu !

Stanowisko: pakowacz, pracownik produkcji

Miejsce pracy: Holandia, Haga

Warunki:

ü  legalne zatrudnienie

ü  oferujemy prace również dla par

ü  ubezpieczenie zdrowotne

Zakres obowiązków:

      sortowanie owoców i warzyw

      pakowanie owoców i warzyw

      inne prace produkcyjne np.: pakowanie kwiatów, wędlin

Jeżeli zainteresowała Cię któraś z tych ofert, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu:

Natalia tel: +48 570 901 088

Kamila tel: +48 570 901 414

Chcesz poznać szczegóły ofert? Wejdź na www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., certyfikat KRAZ 18450