HolandiaJobs
Szukasz pracy w Holandii?

Praca w Holandii - pakowanie drobiu

  • Data publikacji:
  • 11-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Doetinchem, Kornhorn, Putten en Nijkerk
  • Wynagrodzenie:
  • 9,96€/h brutto + dodatki zmianowe 12,5 % + ADV (6,94%)
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy pakowaniu drobiu

Opis stanowiska

pakowanie drobiu (praca również dla par)

Start: weekend

tygodniowe zarobki to ok. 330-350€ netto po przepracowaniu 40-45h

Nie wymagamy doświadczenia - oferujemy pełne szkolenie

Praca z nami to:

legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz!

umowa na warunkach holenderskich

zorganizowany transport z Polski do Holandii

komfortowe zakwaterowanie, agencja korzysta z prywatnych kwaterunków

pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

szybki start pracy z regularnymi wypłatami

Jeśli szukasz innej oferty - zadzwoń! Na pewno znajdziemy coś odpowiedniego

Zapraszam do kontaktu i wysyłania cv

tel. 692 173 587

e-mail paulina.grzegorzewska@holandiajobs.pl