Klaver
Chcesz dorobić za granicą ? Mamy ofertę dla ciebie!

Praca w Holandii przy mięsie !DUŻO GODZIN!

Zakres obowiązków :

  • Praca przy mięsie w chłodniejszej temperaturze (około 5 stopni)
  • Pakowanie filetów z kurczaka
  • Praca z nożem (odkrajanie zbędnych błonek i chrząstek )
  • Etykietowanie i przygotowywanie do mięsa do wysyłki
  • Dbanie o czystość miejsca pracy

Praca w Den Bosch lub Rosmalen z atrakcyjną stawką? To oferta dla ciebie ! Zadzwoń i poznaj wszystkie szczegóły!

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w chłodniejszych warunkach (zależne od stanowiska temperatury od 5 do 10 stopni)
  • Zaangażowanie i dobra kondycja fizyczna
  • Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

              Oferujemy:

  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Kontakt z polskim koordynatorem
  • Wspólne zakwaterowanie dla par i grup
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii
  • Opiekę naszego Teamu rekrutacyjnego

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp.z o.o z certyfikatem o numerze 18450 w Częstochowie.

Jak aplikować?

Wyślij o treści „MIĘSO” . Bądź zadzwoń do nas!

+48 570 901 913 Oliwia

+ 48 731 901 913 Izabela