Aleksandra Szczepanik
Poszukiwany/Poszukiwana!

Praca w IT z językiem francuskim (B1) bez doświadczenia!

  • Data publikacji:
  • 01-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Telemarketer

Firma Arche Consulting jest tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MONITORINGU SYSTEMU Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Obowiązki:

  • monitoring, kontrola systemów oraz aplikacji francuskojęzycznych,
  • klasyfikacja oraz zgłaszanie problemów klientów,
  • kontakt z klientem za pomocą poczty e-mail,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • język francuski na poziomie min. komunikatywnym (min. A2+),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany dzienne i nocne)