Aleksandra Szczepanik
Poszukiwany/Poszukiwana!

Praca w IT z językiem francuskim (B1) bez doświadczenia!

Data publikacji:
1.4.2021
Miejsce Pracy:
Katowice
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Telemarketer

Firma Arche Consulting jest tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MONITORINGU SYSTEMU Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Obowiązki:

  • monitoring, kontrola systemów oraz aplikacji francuskojęzycznych,
  • klasyfikacja oraz zgłaszanie problemów klientów,
  • kontakt z klientem za pomocą poczty e-mail,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • język francuski na poziomie min. komunikatywnym (min. A2+),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany dzienne i nocne)

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń