Uppeo s.c. (nr cert. 22878)

Praca w Niemczech - branża spożywcza - 12€/h - bez języka - również dla par

  • Data publikacji:
  • 26-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Haren
  • Wynagrodzenie:
  • 12 € brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Jeżeli szukasz pracy za granicą bez znajomości języka niemieckiego i bez doświadczenia, zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj już teraz!

Uppeo s.c. agencja rekrutacyjna z Katowic zapewnia legalną pracę w Niemczech od zaraz. Stawkę, ilość godzin i wszystkie koszty gwarantujemy umową przed wyjazdem, a nasi kandydaci otrzymują broszurę informacyjną ze wszystkimi szczegółami pracy oraz zdjęciami zakwaterowania.

UWAGA! Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji mięsa drobiowego

Miejsce pracy: Haren, Niemcy.

Opis stanowiska pracy:

- praca przy produkcji, marynowaniu, pakowaniu, obróbce mechanicznej i pakietowaniu mięsa drobiowego,

- praca stojąca, zmianowa po 9-10h + dwie soboty w miesiącu (I zmiana: 6:00 - 15:00 lub 7:00 - 16:00, II zmiana: 15:00 - 1:00 lub    16:00 - 2:00)

- praca na hali, temperatura od 5 do 15 stopni,

- cięższa praca fizyczna w brudnym środowisku pracy (proszę to mieć na uwadze aplikując na ofertę)

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

- solidne i poważne podejście do pracy,

- gotowość do wyjazdu na min. 3 miesiące,

- dyspozycyjność,

- umiejętność pracy w zespole

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH ANI DOŚWIADCZENIA

- atrakcyjną stawkę godzinową 12,00€ brutto/h, po 3 miesiącach podwyżka na 12,50€ brutto,

- legalne i stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę,

- dodatki za nadgodziny, godziny nocne zgodnie z niemieckim kodeksem pracy,

- premie za 100% obecność,

- terminowo płatne wynagrodzenie do 15-tego dnia każdego miesiąca,

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, dostęp do kuchni, pralni oraz łazienki - płatne 261€  miesięcznie,

- wsparcie w rozliczeniu podatku z Finanzamtem,

- codzienny transport do pracy, płatny 50€ miesięcznie,

- możliwość długoterminowej pracy,

- wsparcie administracyjne na miejscu oraz w Polsce,

- umowę przedwstępną podpisywaną jeszcze przed wyjazdem - nie jedziesz w ciemno!

Jak wygląda rekrutacja?- potrzebujemy Twoje CV. Chcemy wiedzieć, co robiłeś(-aś) wcześniej, u jakich pracodawców, może uda nam się znaleźć dla  Ciebie inne stanowisko,- kontaktujemy się telefonicznie z kandydatami i potwierdzamy zainteresowanie,- przesyłamy szczegóły zatrudnienia na e-mail,- po akceptacji z obu stron podpisujemy umowę skierowania do pracy za granicą i ustalamy termin rozpoczęcia pracy.

Umowa przed wyjazdem jest podpisywana w biurze w Katowicach lub zdalnie, wówczas musisz przesłać umowę do nas tradycyjną pocztą.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c.w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko pracownika produkcji w Niemczech. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem(am) się z klauzulą informacyjną oraz został wobec mnie spełniony obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 RODO.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś(-aś) się z naszą polityką prywatności.Uppeo s.c. (nr cert. 22878)Ochrona danych osobowych: https://www.uppeo.com.pl/odo