GermanWorker Sp. z o.o.
Poszukujemy podwykonawców do pracy na budowach na terenie Niemiec

Praca w Niemczech dla 2 monterów podłóg 32 euro/h

  • Data publikacji:
  • 20-12-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy Illerbeuren/Kronburg
  • Wynagrodzenie:
  • 32,euro/h
  • Stanowisko:
  • Monter

Poszukujemy podwykonawców, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy na terenie Niemiec. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest naszą drogą do sukcesu. Jesteśmy Twoim opiekunem i punktem kontaktowym we wszystkich sprawach - od znalezienia odpowiedniego projektu, po pytania przed i w trakcie zlecenia na budowie. Jako podwykonawca możesz z nami realizować wiele nowych i dobrze płatnych zleceń.

Wypłaty cotygodniowe! Nowe, korzystne niemieckie projekty i zlecenia! Stała współpraca i kontrakty na terenie całych Niemiec! Nieograniczone godziny pracy, płatne nadgodziny!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Układanie i szlifowanie parkietu, układanie PCV z listwami, układanie parkietu z listew, układanie wykładziny dywanowej

WYMAGANIA:

- doświadczenie zawodowe

- własna działalność gospodarcza

- sprzęt do pracy (podstawowe narzędzia)

- PPE (odzież robocza + buty ochronne S3)

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min jedna osoba z ekipy)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (dojazd własny do miejsca pracy)

OFERUJEMY:

- PRACĘ OD ZARAZ

- stawkę godzinową 27-32€

- nieograniczone godziny pracy (45+ godzin tygodniowo)

- nowe korzystne projekty

- pewne zarobki wystawiane na podstawie cotygodniowych faktur i rozliczane na podstawie dziennego raportu przepracowanych godzin

- pomoc konsultantów w razie wątpliwości

- stały nadzór naszych specjalistów nad projektem od jego rozpoczęcia aż do zakończenia

- pracę wyłącznie z naszymi niemieckimi klientami, którzy zostali sprawdzeni pod kątem zdolności kredytowej

- zakwaterowanie często zapewnia niemiecki klient. W przypadku braku zakwaterowania chętnie pomożemy w znalezieniu dogodnego noclegu w możliwie najbliższej lokalizacji do miejsca pracy

 Zapraszamy do kontaktu: +48 222670334  +49 4761 99600807  +49 4761 99600802 w.golembka@personaleinsatz.eu