PRACA W NIEMCZECH DOBRE ZAROBKI BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

PRACA W NIEMCZECH DOBRE ZAROBKI Ślusarz przemyslowy/ Mechanik przemysłowych maszyn i urządzeń

  • Data publikacji:
  • 28-09-2023
  • Miejsce Pracy:
  • HALBE
  • Wynagrodzenie:
  • 8100,00 PLN NETTO
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Poszukiwany do pracy w Niemczech:

Ślusarz przemyslowy/ Mechanik przemysłowych maszyn i urządzeń (k/m)

Miejsce pracy: okolice Halbe (ok. 100 km od Gubina)

Stawka godzinowa:

16,00 € brutto + bezplatne zakwaterowanie

Wymagania:

✓ ukończone szkola w kierunku mechanicznym

✓ doświadczenie zawodowe

✓ umiejętność pracy w zespole

✓ gotowość do pracy zmianowej

Obowiązki:

✓ rozwiązywanie problemów zwiazanych z maszynami i systemami produkcyjnymi (produkcja profili PVC do drzwi i okien)

✓ montaż i modernizacja maszyn i urządzeń

✓ wykonywanie prac remontowo-konserwacyjnych

Znajomość języka: Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2/B1).

Czas pracy: System 4-brygadowy

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zawodzie oraz jesteś osobą posługującą się komunikatywnie językiem niemieckim (przynajmniej na poziomie A2/B1) a dodatkowo dysponujesz samochodem, zapraszamy do kontaktu.

TEL. 531-938-209, s.lisowska@primeconsultinggroup.pl

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy oraz agencją pracy tymczasowej nr KRAZ 28299