Hanna Fudała

Praca w Niemczech jako opiekun Seniora

Do opieki Pani 84 lata w miasteczku pod Norymbergą. Podopieczna cierpi na początkową demencję, słaby słuch i wzrok . Transfer nie jest wymagany. Serdeczna, ciepła rodzina. Na miejsce przychodzi fizjoterapeuta.
Do dyspozycji opiekunki własny pokój oraz Internet.

Obowiązki opiekuna:

  • pomoc w codziennych czynnościach życiowych;
  • przygotowywanie posiłków i drobne prace domowe;
  • robienie zakupów;
  • dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów .
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

 Zapewniamy:

      • atrakcyjne zarobki i legalną pracę

      • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej

     •  jedna czytelna umowa;

     • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);

     • kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;

     • pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;

     • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;

     • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;

     • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;

     • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;

     • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/