HR Navigator Beata Sadek

Praca w Niemczech- MAGAZYNIER

  • Data publikacji:
  • 10-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Kassel
  • Stanowisko:
  • Magazynier

MAGAZYNIER – praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem

Oferujemy pewną pracę w Bad Hersfeld w magazynach znanego koncernu z branży kurierskiej.

Wykorzystaj tę szansę na dobrą pracę i aplikuj już dziś !

 Opis stanowiska:

- Praca jako magazynier

- Rozładunek i załadunek towaru

- Praca głównie w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

- Doświadczenie na w/w stanowiska

- Rzetelność i sumienność

- Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową: 10,15 euro brutto zmiana dzienna, 12,18 euro brutto zmiana nocna

- Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie

- umowa o pracę tymczasową

- Pewną pracę dla bardzo znanej firmy

- Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę

- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści)

- legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz)

- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Zadzwoń:

+48 571 322 118

+48 515 909 950

+48 515 909 954

+48 572 505 720

+48 571 322 116

+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.