KLAVER Sp. z o.o.
Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą pracy

Praca w Niemczech- produkcja, pakowanie, sortowanie!

Data publikacji: 19-09-2023
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Sortowanie paczek, komisjonowanie i pakowanie – Praca w Niemczech

Praca w Niemczech czeka na Ciebie.

Stanowisko: pracownik produkcji, sortowacz

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem lub Ghota

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia

Atrakcyjna stawka godzinowa.

Opis stanowiska:

Praca w logistycznych magazynach na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem oraz w Ghota.

Zakres obowiązków:

- sortowanie przesyłek kurierskich

- komisjonowanie produktów spożywczych (np. nabiał, suche produkty, mrożonki)

- pakowanie czekoladek, książek, bielizny

- produkcja i pakowanie drobnych części samochodowych

Oferujemy:

- pracę na dłuższy czas

- atrakcyjne zarobki w €

- darmowe dojazdy do pracy

- zapewnione zakwaterowanie

Zadzwoń już dziś

Dominika tel: +48 570 901033

Oliwia tel: + 48577901099

Klaver Sp. z o.o. ( KRAZ 18450 )