Praca w Sklepie Spożywczym (Racibóż)

Praca w Sklepie Spożywczym

Miejsce Pracy: Racibórz

Zakres Obowiązków:

1. Wykładanie towaru na półki sklepowe,

2. prace pomocnicze przy towarowaniu sklepu,

3. obsługa kasy fiskalnej,

4. obsługa Klienta

Oferujemy:

1. Praca 2 zmianowa poniedziałek - sobota

2. Wynagrodzenie 27,77 zł/h brutto do 26 roku życia Netto,

3. Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej

Wymagania:

1. Wymagana książeczka sanepid lub jej chęć wyrobienia

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/ny to proszę o przesłanie CV‼️ na: prybicki@ottoworkforce.eu z kontaktujemy się. (w tytule proszę wpisać stanowisko i miejsce pracy)

APT  KRAZ 393.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń