Praca w Tartaku

  • Data publikacji:
  • 06-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Morbach
  • Wynagrodzenie:
  • 12€ netto/h
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

TARTAK W MORBACH POSZUKUJE PRACOWNIKA!

Wymagania:

-Sprawność fizyczna, poszukujemy osoby która nie boi się ciężkiej pracy.

-Chęć do pracy.

-Auto na wyjazd (za które oczywiście przewidywany jest dodatek do stawki bazowej)

-Podstawy języka niemieckiego/angielskiego.

Gwarantujemy:

-Opiekę polskiego koordynatora, który będzie służył wam pomocą.

-Zakwaterowanie.

-Polską umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

-Praca na tartaku oraz w lesie przy wycince (klient przyucza pracowników, wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane aczkolwiek mile widziane)

-Minimum 45h/tyg.

-Praca od poniedziałku do piątku, 9h dziennie.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą to zapraszam do wysłania swojego CV pod adres mailowy: e.stawinskaeastpower@gmail.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 533-505-827

Zapraszam do kontaktu! :)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń