Transport4lt
- Kierownik Oddziału -

(praca z firmami transportowymi) dodatkowa praca

  • Data publikacji:
  • 22-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Białystok
  • Wynagrodzenie:
  • 2000 PLN
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kreatywnej osoby do poprowadzenia nowego oddziału firmy.

Praca polega na tym, że są otwierane firmy transportowe i kierownik oddziału bedzie odpowiedzialny o obsludze klienta t.j. pomóc w zakładaniu firm transportowych, pomóc w rejestrowaniu ciężarówek, zatrudnienie obcokrajowców i t.d.

Nowo powstała spółka z kapitałem zagranicznym zatrudni:

Opis stanowiska:

1. Zarządzanie oraz koordynacja pracy w obsłudze klienta (konsułtacje, odpowiadanie na otrzymane e-maily);

2. Zatrudnienie obcokrajowców, komunikacja z służbą migracyjną;

3. Pośrednictwo ubezpieczeniowe (wiedza w tej dziedzinie co jest OC / AC ubezpieczenia);

4. Komunikacja z Inspektoratem Transportu, dostarczenie niezbędnych dokumentów / certyfikatów;

5. Komunikacja z firmą księgową;

6. Komunikacja z kancelariami prawnymi;

7. Przygotowanie raportów dla klientów;

Nasze wymagania:

1. Min. 2-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

2. Bardzo dobra znajomość w obsludze obcakrajowców / obsłudze firm transportowych (logistycznych);

3. Samodzielnego podejmowania decyzji i umiejętności pracy w warunkach stresowych;

4. Znajomość języka angielskiego;

5. Dobra organizacja czasu pracy;

6. Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie;

Oferujemy:

1. Atrakcyjne wynagrodzenie

2. Pracę zdalną;

3. Dodatkowa praca, ponieważ na terazniejszy moment pracy na 2-4 godziny dziennie;

4. Niezbędne narzędzia pracy;

5. Ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie

Zapraszamy do aplikowania.

transport4lt@gmail.com