PF-Gruppen
Prace leśne

Prace leśne

  • Data publikacji:
  • 07-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • 7000zl netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Opis:

Pracownik leśny- różne prace
Numer oferty: L-100
Start pracy: marzec/ kwiecień

Zakres obowiązków :

Formowanie drzewek (luty-kwiecień)
Sadzenie drzewek szpadlem (luty-kwiecień)
Podkrzesywanie drzewek (luty-kwiecień)
Zakładanie patyczków ochronnych (kwiecień-maj)
Obrywanie pączków (maj-czerwiec)
Malowanie czubków (czerwiec)
Etykietowanie drzew (sierpień-wrzesień)
Wycinka drzew-listopad

Oferujemy :

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 7000 PLN

6300 podstawa + 700 PLN pieniądze wakacyjne

 Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy :

Dyspozycyjność
Doświadczenie w pracach leśnych
Dobra sprawność fizyczna
Odpowiedzialność i sumienność
Mile widziane doświadczenie

Dodatkowe informacje

Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne,
Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego