JOBFACTORY Germany
Pracownicy budowlani

JOB Factory Germany
to nowa jakość znanych usług! Pod tą nazwą jesteśmy nowi ale łączy nas jedno, każdy pracował wcześniej w branży pośrednictwa pracy, zatem scala nas doświadczenie
a wyróżnia świeże spojrzenie! W krótkim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję i zdobyliśmy zaufanie  na Rynku niemieckim i robimy ekspansję na Rynek europejski! W obecnych czasach warto oddać się w ręce osób, którym zależy nie tylko na kolokwialnym przepychaniu CV, tylko tych, którym zależy, by każdy pierwiastek Kandydata był zadowolony. Zaciekawiliśmy Cię? Nie zwlekaj, aplikuj! Pomagamy z pasji!

Poszukujemy dla naszego Partnera w Niemczech

Pracowników budowlanych (każda branża i Teamy mile widziane!)

Zadania:

◾Typowe dla danego zawodu
◾Murowanie/Malowanie/Ocieplanie/itd.

Wymagania:

◾Komunikatywna/podstawowa znajomość języka niemieckiego (w TEAMie jedna osoba musi znać komunikatywnie język niemiecki!)
◾Prawo jazdy kat. B + własny samochód mile widziane
◾Doświadczenie na danym stanowisku
◾Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:

◾Zatrudnienie u niemieckiego Pracodawcy (żadne delegacje!) w oparciu o niemiecją umowę o pracę
◾Atrakcyjne wynagrodzenie
◾Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech
◾Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
◾Dodatek urlopowy i premie świąteczne
◾Zaliczki wypłacane wedle życzeń
◾Długofalowa współpraca
◾Możliwość pracy w nadgodzinach – kwestia indywidualna
◾Wsparcie polskojęzycznych Konsultantów
◾Tłumaczenie CV na język niemiecki w celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego – bezpłatnie!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV w temacie wpisując nazwę stanowiska oraz Państwo, którego dotyczy aplikacja, na adres: @

Nie daj swojej szansie przejść w inne ręce!

Z uwagi na fakt, że niektóre sprawy formalne w Niemczech są zbyt zawiłe, z chęcią pomożemy! Wystąpienie o numer socjalny, podatkowy, założenie karty zdrowia?
A może Kindergeld? Żaden problem, skontaktuj się z nami!

W celu skutecznej rekrutacji, prosimy o dołączenie w stopce klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).