Cpl Jobs

Pracownik administracyjny z językiem francuskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kontakt telefoniczny i meilowy w języku francuskim;
  • Przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu;
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka francuskiego na poziomie min.B2;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office;
  • Firma zapewnia szkolenie wdrażające.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie;
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.)
  • Zdobycie cennego doświadczenia i przyjazną atmosferę pracy.